Domů

Aktivace prodloužené záruky

       Tato rozšířená záruka se vztahuje pouze na produkty zakoupené v následujících zemích: Albánie, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švýcarsko, Turecko a Velká Británie.

U následujících modelů nejsou dostupné rozšířené servisní plány společnosti Sony (TVCARD/DICARD/ILCKIT):
  • Televizory: KD-77A1, KD-85ZG9, KD-98ZG9 a KD-100ZD9
  • Fotoaparáty, videokamery a objektivy: ILME-FX3, ILME-FX6V, SELC1635G, SEL400F28GM, SEL600F40GM, SAL300F28G2 a SAL500F40G
    Alternativní možnosti rozšířených servisních plánů dostupných pro tyto modely vám podá váš prodejce.

Aktivujte svou prémiovou službu

Děkujeme, že jste se společností Sony uzavřeli smlouvu na prémiovou službu. Službu v několika krocích aktivujte, abyste si mohli užívat všech jejích výhod.Chcete-li pokračovat, zadejte váš aktivační kód. Tento kód naleznete na zadní straně zakoupené karty, jakmile seškrábnete šedé pole.

 -    
Potvrďte, že jste si přečetli výše uvedený text a souhlasíte s Obchodními podmínkami.


Otázky a odpovědi


Možnost 1: Registrační email pro produkty MySony (platí pouze pro fotoaparáty):

U některých fotoaparátů můžete při registraci obdržet další rok záruky (platí smluvní podmínky). Více informací k tomuto tématu naleznete zde.

Příklad:
Registrační e-mail pro produkt s prodlouženou zárukou

Pokud aktivační kód nenaleznete nebo jste e-mail s ním neobdrželi, zkontrolujte složku nevyžádané pošty. Pokud vám nepřišel registrační e-mail, kontaktujte nás.


Možnost 2: Zakoupili jste záruční list s prodlouženou zárukou.

Na zadní straně záručního listu s prodlouženou zárukou.

Příklad:
Příklad kódu na zadní straně záručního listu

Poznámka: U následujících modelů nejsou dostupné rozšířené servisní plány společnosti Sony:

  • Televizory: KD-77A1, KD-85ZG9, KD-98ZG9 a KD-100ZD9
  • Fotoaparáty, videokamery a objektivy: ILME-FX3, ILME-FX6V, SELC1635G, SEL400F28GM, SEL600F40GM, SAL300F28G2 a SAL500F40G
Alternativní možnosti rozšířených servisních plánů dostupných pro tyto modely vám podá váš prodejce.


Pokud máte potíže s aktivací kódu, obraťte se na nás.


I v případě, že máte 5letou prodlouženou záruku (která dostupná je pouze ve Spojeném království), která je předem zaregistrována mezi vaším prodejcem a společností Sony, budeme možná muset aktivovat váš nový televizor v našem systému. Kontaktujte nás, abyste nám poskytli přesné datum nákupu a abychom vám přizpůsobili smlouvu.

  • Přejete-li si zakoupit rozšířený servisní plán, obraťte se na prodejce nebo obchod, kde jste zakoupili svůj produkt Sony.
  • U některých fotoaparátů můžete při registraci obdržet další rok záruky (platí smluvní podmínky). Více informací k tomuto tématu naleznete zde.


Tato stránka je určena pouze pro následující zařízení Sony: Televizory BRAVIA, videokamery, digitální fotoaparáty Cyber-shot, fotoaparáty s výměnnými objektivy, objektivy, řešení pro domácí a osobní audio.

Další informace o telefonu Xperia a systému Playstation naleznete na našich webových stránkách vyhrazených pro tyto přístroje.


Navštivte sekci vyhrazenou opravám na našich webových stránkách.